Kwiecień 2018 | Łódź

KYC – know your career opportunities


Zapraszamy na szkolenie w Łodzi z dziedziny Poznaj swojego klienta, czyli know your customer. KYC to standard sprawdzania klientów w instytucjach finansowych. Obszar KYC jest także ciekawym pomysłem na rozpoczęcie międzynarodowej kariery. ... więcej
Kwiecień 2018 | Łódź

Agile dla studentów UŁ


Jeśli są jeszcze miejsca, zapraszamy studentów UŁ do udziału 09.04.2018 r. w warsztatach Lego 4 Agile. Warsztaty to dobra zabawa i znakomite wprowadzenie do metodyk zwinnych.... więcej
Marzec 2018 | Łódź

HALO ŁOMŻA, SUWAŁKI?


Jeśli znasz języki obce i mieszkasz w województwie podlaskim, zapraszamy do rozpoczęcia kariery w CERI International w Białymstoku. ... więcej

OFERTY PRACY

CO OFERUJEMY

Dofinansowane kursy języka niemieckiego i angielskiego
Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
Dofinansowanie karty Multisport
Nowa stołówka i dofinansowane obiady
Program talentowy
Program rekomendacyjny
Elastyczny czas pracy – możliwość łączenia pracy ze studiami
Interesujące zadania i możliwości dalszego rozwoju
Bonus świąteczny
Grupy sportowe i kluby zainteresowań
Spotkania integracyjne dla zespołów i całej firmy
Zgrane zespoły
Szukasz ciekawych wyzwań i nowych doświadczeń? Jesteś we właściwym miejscu.
CERI International / KARIERA

CERI Białystok

REKRUTACJA KROK PO KROKU

Analiza przesłanych dokumentów jest pierwszym etapem selekcji, który pozwala na wybranie Kandydatów spełniających nasze oczekiwania. Przygotowując dokumenty przedstaw swoje doświadczenie zawodowe i kwalifikacje odpowiednio do wymagań określonych w ogłoszeniu. Zwróć szczególną uwagę na określenie poziomu znajomości języków obcych.

Na tym etapie możesz spodziewać się także telefonu od przedstawiciela naszego Zespołu HR i krótkiej rozmowy rekrutacyjnej.

Wybranych Kandydatów zapraszamy na rozmowę z Kierownikiem Zespołu, do którego aplikują, czyli przyszłym przełożonym, oraz przedstawicielem HR. Podczas spotkania będziemy chcieli porozmawiać o zdobytych doświadczeniach oraz poznać Twoje oczekiwania i motywację do pracy. Będzie to także dla Ciebie okazja do poznania nas jako przyszłego pracodawcy, zapoznania się szczegółowo z zakresem zadań i specyfiką pracy na konkretnym stanowisku.

W zależności od oczekiwanych kompetencji i wymagań na danym stanowisku możemy Cię poprosić o wypełnienie testów językowych, testów logicznego myślenia, testów określających kompetencje osobowe, testów sprawdzających wiedzę merytoryczną bądź udział w sesji Assessment Center. Testy mogą być przeprowadzone podczas jednego lub kilku spotkań. Zawsze staramy się umówić na spotkanie w dogodnym dla Ciebie terminie.

Niezależnie od decyzji o zatrudnieniu, skontaktujemy się z Tobą, aby poinformować o wyniku rozmowy. Efektem pozytywnego zakończenia wszystkich etapów rekrutacji jest przedstawienie oferty pracy w CERI International.

Strefa studenta

Być może właśnie kończysz studia i myślisz o rozpoczęciu swojej kariery zawodowej, ale martwisz się, że brak doświadczenia może stanąć Ci na przeszkodzie. W CERI International ważniejsze od doświadczenia zawodowego są dla nas gotowość do pracy w zespole, chęć uczenia się oraz zdobywania doświadczenia w nowych obszarach. Z radością dzielimy się wiedzą i nauczymy Cię, jak wykonywać zadania niezbędne na danym stanowisku. Nie zwlekaj i wyślij do nas aplikację!


Zapraszamy do zakładki oferty pracy, gdzie znajdziesz listę stanowisk, na które obecnie prowadzimy rekrutacje.

Jeśli uważasz, że nie spełniasz wszystkich wymagań, ale podoba Ci się nasza oferta, prześlij nam swoje CV – dopasujemy Twoje kompetencje do naszych potrzeb.

Kiedy

lipiec – wrzesień 2017
(termin dostosujemy do Twoich planów)

Wymiar

2 miesiące, elastyczny czas pracy
 

Forma

Praktyki płatne

Rozpoczęła się rekrutacja do programu płatnych praktyk wakacyjnych TALENTY CERI. Uczestnicy Programu będą mieli okazję realizować odpowiedzialne zadania i wspierać pracę Zespołów pod okiem doświadczonych specjalistów. W tym roku zarezerwowaliśmy dla Was miejsca w następujących obszarach w Łodzi:

Każdy Talent otrzyma wyznaczonego opiekuna, pod okiem którego pozna specyfikę pracy w danym obszarze. Udział w Programie TALENTY CERI to idealna okazja do tego, aby przełożyć wiedzę na praktykę, poznać charakter pracy w nowoczesnym centrum biznesowym, a także doświadczyć atmosfery międzynarodowej korporacji. Uczestnicy Programu TALENTY CERI, którzy sprawdzą się na swoich stanowiskach, mają szansę nawiązać z nami dłuższą współpracę!

Aby zapoznać się ze szczegółami oferty w poszczególnych obszarach zapraszamy do zakładki Oferty pracy, gdzie znajdziecie opis zadań oraz wymagania na danym stanowisku.

1 maja 2017 r. Start rekrutacji.
1 lipca 2017 r. Oficjalne rozpoczęcie Programu TALENTY CERI.
lipiec – wrzesień 2017 r. Talenty pod okiem wyznaczonego opiekuna rozwijają swoje kompetencje, rozwiązują problemy oraz biorą udział w ciekawych projektach.
30 września 2017 r. Zakończenie Programu TALENTY CERI, przekazanie dyplomów oraz referencji dla wszystkich Talentów.
październik 2017 r. Możliwość kontynuowania kariery w CERI przez najlepsze Talenty.

Zainteresował Cię program TALENTY CERI i chciałbyś spróbować swoich sił? Zastanów się, w którym z obszarów chciałbyś zrealizować praktykę oraz przygotuj swoje CV. Następnie wyślij je za pośrednictwem formularza, który znajdziesz po wybraniu odpowiedniego ogłoszenia i kliknięciu Aplikuj:
 
 

Zespół HR skontaktuje się z Tobą telefonicznie, a po krótkiej weryfikacji zaprosi Cię na rozmowę rekrutacyjną, na której obecny będzie Rekruter oraz Kierownik. Podczas spotkania możesz zostać poproszony o wypełnienie testów np. językowych. Niezależnie od naszej decyzji skontaktujemy się z Tobą, aby poinformować o wyniku rozmowy. Zapraszamy!


Mannequin Challenge

 CERI International jest członkiem Koalicji na rzecz Przyjaznej Rekrutacji. Promujemy dobre praktyki w rekrutacji oraz dbamy o najwyższą jakość w tym zakresie.

Ważna jest dla nas troska o relacje z kandydatami i ich doświadczenia w procesie rekrutacji (Candidate Experience).

Cały czas powiększamy społeczność CERI i rozwijamy talenty naszych pracowników. Chcemy powitać Cię w ich gronie i pokazać, że ludzie to najważniejszy czynnik naszego sukcesu.
CERI International / KARIERA

NASI PRACOWNICY

KATARZYNA SOBIERAJSKA, Specjalista ds. Testowania Aplikacji IT

Pracę w CERI rozpoczęłam w lutym 2014 r. W tym czasie jeszcze studiowałam. Przez pierwszych pięć miesięcy byłam zatrudniona na umowę zlecenie, dzięki czemu mogłam łączyć pracę ze studiami dziennymi.

Było to możliwe również dlatego, że zarówno pracodawca jak i kierownik wykazali się dużą elastycznością i zaakceptowali dogodny dla mnie harmonogram pracy. W lipcu 2014 r. zaproponowano mi przejście na pełny etat i umowę o pracę.

Początkowo trafiłam do Centrum Kompetencji Obsługi Procesów Niemieckojęzycznych, do Zespołu DBTV, gdzie pracowałam jako Asystent ds. Obsługi Procesów Niemieckojęzycznych.

Najpierw byłam odpowiedzialna za wprowadzanie do systemu stałych poleceń zapłaty. Kluczowe było sprawdzenie poprawności otrzymanych danych. W przypadku wątpliwości kontaktowaliśmy się z supportem z Niemiec i po otrzymaniu właściwych informacji z filii banku wprowadzaliśmy polecenia zapłaty do systemu. Po kilku miesiącach pracy, w ramach tego procesu, zajmowałam się już kontrolowaniem i zatwierdzaniem wniosków opracowywanych przez innych kolegów z Zespołu. Dodatkowo do moich obowiązków należała aktualizacja procedur tego procesu oraz korespondencja mailową z pracownikami z Niemiec.

W maju 2015 r. Kierowniczka Zespołu Testowego zaproponowała mi stanowisko Konsultanta ds. Testowania Aplikacji IT. Nasz zespół zajmuje się projektami zarówno w języku angielskim, jak i niemieckim. Obecnie testujemy kilka aplikacji bankowych, które są już w fazie testów systemowych i regresywnych. Każdą fazę projektu rozpoczynamy od telekonferencji z managerem testów, testerami oraz specjalistami z branży IT aby określić cel, plan realizacji i podział zadań. Następnie przechodzimy do przeprowadzenia wszystkich zleconych nam przypadków testowych i sporządzenia dokumentacji zgodnej ze specyfikacją danego projektu.

Pracę w CERI cenię najbardziej za to, że jest ciekawa, wymagająca i daje możliwość ciągłego rozwoju i awansu. Codziennie realizujemy zadania, w których napotykamy na nowe dla nas sytuacje. Dzięki temu uczymy się jak działać szybko i skutecznie. Jako młoda osoba cenię sobie też fakt, że CERI nie boi się zatrudniać pracowników bez doświadczenia, dopiero wkraczających na rynek pracy. Taka polityka firmy sprawiła, że pracuję w młodym i kreatywnym zespole, w którym bardzo szybko znalazłam swoje miejsce. Duże znaczenie ma też fakt, że firma współpracuje głównie z Klientami zza granicy, co pozwala nam na codzienne używanie języka obcego, a przez to na jego doskonalenie.

W najbliższym czasie będę miała możliwość skorzystać ze szkolenia, które rozwinie moje umiejętności teoretyczne i praktyczne z zakresu testowania oprogramowania i pozwoli na zdobycie międzynarodowego certyfikatu testerskiego z zakresu programu ISTQB.

CERI to przede wszystkim prężnie rozwijająca się firma, która gwarantuje ciągły rozwój pracowników. Stałe pozyskiwanie nowych procesów zapewnia nowe i różnorodne miejsca pracy, a już zatrudnionym osobom daje możliwość uczestniczenia w rekrutacjach wewnętrznych czy szkoleniach zagranicznych. CERI oferuje młodym osobom stałe zatrudnienie, umowę o pracę, a poza tym również cały pakiet dodatków np. w postaci karty MultiSport czy dofinansowywania kursów językowych. Organizowane przez prezesa spotkania całej firmy oraz imprezy integracyjne pozwalają nam czynnie uczestniczyć w życiu firmy, jak również umożliwiają integrację między zespołami i lepsze poznanie się. Również osoby z pasją i sportowym zacięciem znajdą w naszej firmie coś dla siebie. Grupy sportowe reprezentują CERI w różnych wydarzeniach i akcjach charytatywnych.

BEATA EKONOMIUK, Konsultant ds. Obsługi Procesów Niemieckojęzycznych

Moja historia z CERI? Aplikowałam z polecenia koleżanki, właściwie przez przypadek. Dziś stawiane są przede mną nowe wyzwania, mogę się rozwijać i sprawia mi to ogromną satysfakcję.

Pracę zaczynałam jako Asystent ds. Obsługi Procesów Niemieckojęzycznych, a po 10 miesiącach awansowałam na stanowisko Konsultanta. Obecnie pomagam Koordynatorowi w zarządzaniu zespołem i mam bezpośredni kontakt z klientem, co sprawia, że coraz lepiej posługuję się językiem obcym.

Wspólnie z moimi kolegami i koleżankami pracujemy na sukces firmy, pomagamy wdrażać się nowym pracownikom oraz przedstawiamy propozycje, które wpływają na jakość naszej pracy.

Bardzo cenię sobie nasze relacje z przełożonym, ponieważ każdy może otwarcie rozmawiać oraz mieć wpływ na ścieżkę swojego rozwoju.

ANNA GRYŚ, Loan Administration Consultant

W mojej dotychczasowej karierze nauczyłam się kilku istotnych rzeczy, które są ważne dla mnie jako osoby chcącej ciągle się rozwijać. Po pierwsze – elastyczność i chęć rozwoju. Ważnym jest, żeby nie zamykać się na jedną dziedzinę.

O wiele lepiej jest uczyć się i czerpać wiedzę z dostępnych nam źródeł informacji. Korzystaj z każdej okazji, by zdobywać nowe doświadczenie. Może to odgrywać kluczową rolę w późniejszej karierze.

Po drugie – otwartość na ludzi. Nowe znajomości są niesamowicie inspirujące! Dzięki poszerzaniu grona znajomych, masz szanse poznać inne punkty widzenia na daną kwestie.

Po trzecie – wyznaczanie ambitnych celów. Angażuj się w nowe projekty, rozwijaj kreatywność, ucz się i ciesz pracą.

Po czwarte – nauka języków. W dzisiejszych czasach jest to niezbędny element rozwoju zawodowego na prawie każdym stanowisku. Myślę, że jest to słuszna inwestycja w siebie, w swoje życie, nie tylko zawodowe.

DARIUSZ SZYWAŁA, Specjalista ds. Wsparcia Operacyjnego IT

Kluczowym elementem w rozwoju kariery jest określenie jasnych celów i planów. Ważne, aby być elastycznym, otwartym na nowe wyzwania i stawiać na ciągły rozwój samego siebie, zdobywając nowe kompetencje.

Dobrym pomysłem może okazać się zdobycie niektórych certyfikatów, które cenione są przez pracodawców z sektora BPO, tj. CIMA, Lean Six Sigma, PMI lub PRINCE2. Poza rozwojem osobistym, nie można zapominać o rozwoju zawodowym. Każdego dnia staraj się być lepszym w pracy. Nie zapominaj, że ludzie, którzy Cię otaczają, są najlepszym źródłem inspiracji.

ALEKSANDRA WĄSIK, Dyrektor Departamentu Finansów i Księgowości

W sektorze BPO zrozumienie środowiska biznesowego i jego potrzeb jest jednym z głównych czynników sukcesu. Ciągły transfer wiedzy, doświadczeń i kultur poszerza horyzonty i wymaga współdziałania, elastyczności i otwartości .

Zamiast czekać na zmiany, możesz je kreować. Odrzuć przyjęty stan rzeczy szukając wciąż lepszych, efektywniejszych rozwiązań. Bądź kreatywny i aktywny. Codziennie zadawaj sobie pytanie „Co jeszcze mogę zrobić?”

OGÓLNA KLAUZULA INFORMACYJNA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) - dalej RODO oraz Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych informujemy, iż:
  1. administratorem Pani/Pana danych osobowych jest CERI International Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi przy ul. Wersalskiej 6 kod 91-203,
  2. inspektorem ochrony danych w CERI International Sp. z o.o. jest Pan Piotr Maślak, z którym można się skontaktować w sprawach ochrony swoich danych osobowych pod e-mailem: iod@ceri.pl lub pisemnie na adres siedziby CERI International Sp. z o.o. z dopiskiem Inspektor Ochrony Danych.

Dane osobowe w zakresie wymienionym w art.  221 Kodeksu pracy będą przetwarzane w celu:

  1. realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna: 221 kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. c. Rozporządzenia Paramentu Europejskiego i Rady 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych – dalej RODO) oraz Ustawa z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych w ramach realizacji obowiązku prawnego ciążącego na administratorze danych.

A jeżeli wyrazi Pani/Pan na to chęć i dobrowolną zgodę zawartą w formularzu lub dokumentach aplikacyjnych Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane także:

  1. w zakresie wizerunku, (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia);
  2. w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji (podstawa prawna: 221 Kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia).

Jeżeli wyrazi Pani/Pan którąkolwiek z wyżej wskazanych zgód, przysługiwać będzie Pani/Panu prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Zgodę można cofnąć w następujący sposób: wysyłając informację na adres kariera@ceri.pl lub drogą pocztową na adres: Departament Rozwoju, Szkoleń i Rekrutacji CERI International ul. Wersalska 6 Łódź kod 91-203.

Podanie danych osobowych, o których mowa w pkt 1 powyżej jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji.  Podanie danych i wyrażenie zgód, o których mowa w pkt 2 i 3 powyżej jest dobrowolne i nie wpływa na możliwość udziału w rekrutacji (nie będzie podstawą niekorzystnego traktowania kandydata i nie będzie stanowiło przyczyny uzasadniającej odmowę zatrudnienia).  

Podanie innych danych niż w/w, jest wyłącznym i samodzielnym działaniem kandydatów i oznacza ich zgodę na przetwarzanie w podanym zakresie przez administratora. 

Dane osobowe zbierane w celu realizacji procesu rekrutacji będą przetwarzane do końca roku kalendarzowego po roku, w którym dokumenty aplikacyjne (w tym m.in. CV)  zostały udostępnione, a dane przetwarzane w oparciu o zgodę na przyszłe rekrutacje również do końca roku kalendarzowego po roku, w którym dokumenty aplikacyjne zostały udostępnione o ile Pani/Pana kandydatura nie zostanie wybrana. W razie cofnięcia zgody na przyszłe rekrutacje lub wykorzystanie wizerunku dane te zostaną niezwłocznie usunięte. Twoje dane osobowe wynikające z dokumentów aplikacyjnych (w tym m.in. CV i list motywacyjny) będą przetwarzane przez okres, w którym mogą ujawnić się roszczenia związane z procesem rekrutacji, czyli przez okres 3 lat. 

Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych będą: pracownicy Departamentu Rozwoju, Szkoleń i Rekrutacji, Departament Administracji Personalnej, Wynagrodzeń i Operacji HR, kadra zarządzająca i kierownicza decydująca o zatrudnieniu, instytucje upoważnione z mocy prawa, inne organy posiadające upoważnienie prawne do przetwarzania,  upoważnieni pracownicy jednostek organizacyjnych administratora, współpracownicy administratora, którzy muszą mieć dostęp do danych, aby móc realizować swoje obowiązki, podmioty przetwarzające, którym zlecimy to zadanie, w tym dostawcy, podwykonawcy i klienci na rzecz, których podanie danych wymaga realizacji zawartych umów (w tym m.in. dostawcy usług służących rekrutacji).

Dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani organizacji międzynarodowej.

Przysługuje Pani/Panu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Przysługuje Pani/Panu także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych).

Informuję, iż Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.